Дніпропетровськгаз пропонує клієнтам користуватися електронними квитанціями та виховувати еко-культуру

На жаль, сьогодні війна руйнує все в нашій країні, і екологія не виключення. Ворожі обстріли завдають колосальних збитків та шкоду природі. Ліси, степи та поля - у постійному вогняному полоні по всій Україні, і на Дніпропетровщині. Як результат - погіршення екосистеми. Це привід замислитися!

Уявіть собі - кожне п'яте дерево у світі знищується для виготовлення паперу. Це сумний факт, але у клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» є шанс позитивно вплинути на цей показник. Яким чином? Відмовитися від друкованих квитанцій за розподіл газу, а натомість просто користуватись електронним варіантом. За нашими підрахунками: якщо 10 000 споживачів відмовляться від паперових платіжок, це збереже одне середнє дерево.

Користування друкованими платіжками не екологічно та не сучасно. На щомісячні паперові квитанції витрачаються тони паперу, у той час коли сьогодні існує багато способів дізнаватися про стан розрахунків через інтернет.

Усього три кліки, декілька хвилин, а скільки користі! Аби відмовитися від паперових платіжок на сайті 104.ua необхідно здійснити такі кроки:

1.Перейти в особистий кабінет 104.ua і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрана

2.Обрати пункт «Розрахунки»

3.Натиснути  «Відмовитися від паперового рахунка» у розділі «Рахунок»

Нагадуємо, що електронні квитанції доступні у будь-який момент в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Їх можна зберегти на комп’ютер чи телефон і переглядати без доступу до інтернету. А за необхідності роздрукувати платіжку будь-коли.

Приєднуйтесь! Збережемо планету разом.