Завдяки італійській «стоп-системі» Ravetti Дніпропетровськгаз виконав роботи без відключення майже 13,5 тис. споживачів

Дніпропетровськгаз продовжує дбати про безаварійне та безперебійне газопостачання своїм споживачам і працювати 24/7 для підтримки економічного фронту держави та області! Нещодавно спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» виконали роботи у Синельниківському та Павлоградському районих області. Під час їх проведення фахівці газорозподільної компанії застосували обладнання італійської фірми Ravetti, яка допомогла працювати без відключення газопостачання майже 13,5 тис. споживачів кількох населених пунктів.

При проведенні монтажних, ремонтних або аварійно-відновлювальних робіт на газопроводах необхідне відключення споживачів від газопостачання. Однак «стоп-система» забезпечує подвійне перекриття газопроводів в кожній точці відсікання, тому є можливість проводити ремонт на мережах в будь-яку пору року, без відключення споживачів та з мінімальною затратою часу і трудоресурсів.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), у своїй роботі активно застосовує не лише сучасні зразки обладнання найвищої якості, а й закуповує інструменти та системи провідних європейських партнерів. Ми активно продовжуємо працювати в умовах війни та проводити необхідні роботи на газопроводах області, завдяки обраному курсу євроінтеграції газового ринку та відмови від радянських та російських технологій. 

Разом до перемоги!Фото без описуФото без описуФото без опису