З початку 2022 року Дніпропетровськгаз виконав більше 6 тис. робіт з ТО внутрішніх газових мереж

Дбати про безпеку важливо завжди, і газова - не виключення! Аби вчасно виявити ймовірні витоки газу та попередити аварійні ситуації вчасно проводьте технічне обслуговування газових мереж та приладів у помешканні. Це одне із правил відповідального споживання блакитного палива. 

Так, за 6 місяців 2022 року 6,3 тис. споживачів області, із них майже 4,7 тис. фізичних осіб та 1,6 тис. комунально-побутових об’єктів на Дніпропетровщині, уклали договори з Дніпропетровськгазом на проведення ТО газових мереж та приладів. Під час технічного обслуговування фахівцями було виявлено та ліквідовано майже 5 тис. витоків газу.  

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), виконує увесь спектр послуг обслуговування газових мереж будь-якого рівня складності, має кваліфікованих спеціалістів та високотехнологічне сучасне обладнання. У цьому переконався пан Микола, власник квартири у м. Кам’янське, який вкотре звертається до відділу технічного обслуговування Дніпропетровськгазу та замовляє послугу. 

«Я піклуюсь про безпеку своєї родини, тож завжди контролюю стан газових приладів та раз на рік звертаюся до спеціалістів газорозподільної компанії. Під час технічного обслуговування вони обстежують газові мережі на предмет можливих витоків газу, усувають їх тощо. Тепер я дійсно буду впевнений в безпечному споживанні блакитного палива, тому раджу усім звертатись лише до професіоналів», - говорить чоловік.  

Кваліфіковані фахівці відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» під час обстеження: проводять контроль технічного стану обладнання, перевіряють систему газопостачання на можливі витоки газу, проводять змащування, регулювання та інші дії для правильної роботи внутрішніх газових мереж та приладів. Ми завжди застерігаємо споживачів не втручатися самостійно у роботу газових мереж та приладів, а також не звертатися до спеціалістів, у яких немає відповідних дозволів.

Отримати фахову консультацію або замовити послугу можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у 104.ua клієнтських просторах області.

Бережіть себе та своїх рідних!