Дніпропетровськгаз: європейські технології Cavagna Group допомагають модернізувати газові мережі регіону

Попри війну фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), не полишають свого фронту. Наші працівники не лише усувають наслідки ворожих обстрілів на мережах області, а й модернізують газорозподільні системи, забезпечуючи мешканців регіону якісною послугою. Дніпропетровськгаз працює з такими італійськими флагманами виробництва спеціалізованого обладнання, як Сavagna Group і Pietro Fiorentini. І саме завдяки провідним європейським партнерам та передовим технологіям, які вони надають РГК, газорозподільна компанія має можливість відновлювати та модернізувати газові мережі області під час війни.

Минулого року провідний інженер відділу інвестицій АТ «Дніпропетровськгаз» Сергій Волокітін разом з десятьма колегами інших газорозподільних компаній України стали учасником корпоративної програми з навчання на італійському підприємстві Cavagna Group. Це виробник сучасного та якісного газорегулюючого обладнання. Навчання проходили у місті Брешіа в Італії безпосередньо на виробництві комплектуючих для ШГРП та КБРТ. Після тижневої практики в італійській компанії, отримавши сертифікат європейського зразка, наш фахівец отримав знання та право обслуговувати обладнання від Cavagna Group, а також навчати своїх колег на підприємстві. 

Cavagna Group є провідним виробником невеликих регуляторів тиску. Вони стабілізують подачу блакитного палива, забезпечуючи безпеку споживача, й, на відміну від радянського обладнання, дозволяють уникати втрат газу. 

«Коли будувались газові мережі, масово встановлювались регулятори РДГС-10, в яких ще була передбачена свіча для скидання надлишкового тиску. Через особливості конструкції на таких регуляторах були великі втрати газу. Сучасні ж регулятори тиску здійснюють регулювання газу практично без скидання й є більш довговічними. До того ж, на відміну від застарілого російського та радянського обладнання, у сучасних регуляторах Cavagna Group використовується високоточна система стабілізації вихідного тиску газу. За її допомогою, неважливо який буде тиск на вході, адже на виході він завжди буде стабільним. Таким чином наші клієнти мають стабільне та безпечне газопостачання», - пояснює провідний інженер відділу інвестицій АТ «Дніпропетровськгаз».

Регулятори Cavagna Group використовують не лише у комбінованих будинкових регуляторах тиску газу, а й при виготовленні ШГРП на автоматизованому вітчизняному заводі RGC Production у Дніпрі. З обранням компанією європейського напрямку розвитку газового ринку, клієнтоорієнтованість та зацікавленість у наданні споживачеві якісної і безпечної послуги стали правилом для Дніпропетровськгазу та кожного його фахівця.

Працюємо заради майбутнього!

Фото без описуФото без описуФото без опису