Державна податкова служба України

Головне управління ДПС у

Дніпропетровській області

Застосування РРО/ПРРО

при постачанні пального під час

дії правового режиму воєнного стану

Управління інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які здійснюють постачання (реалізацію) пального кінцевим споживачам, повинні і надалі проводити роздрібний продаж пального з формуванням та видачею відповідних розрахункових документів, із обов’язковим відображенням відповідної ставки ПДВ, що застосовується до таких операцій з постачання (реалізації).

Звертаємо увагу, що форму та зміст розрахункових документів визначено Положенням про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13 із змінами (далі – Положення). Згідно з Положенням ставка ПДВ є одним із обов’язкових реквізитів розрахункового документа, а у разі відсутності даного реквізиту документ не визнаватиметься як розрахунковий. Тож всі суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібний продаж пального, зобов’язані здійснити перепрограмування своїх реєстраторів розрахункових операцій, змінивши ставку ПДВ з 20 % на 7 %, з метою виконання вимог чинного законодавства, відображення відповідних зобов’язань із сплати податків і зборів та видачі споживачам відповідних розрахункових документів.

Офіційний вебпортал Державної податкової служби України: tax.gov.ua.

Інформаційно-довідковий департамент  ДПС України: 0-800-501-007 .

"Гаряча лінія" ДПС України: "Пульс": 0-800-501-007  (напрямок  «4»)

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг: 0-800-501-007 (напрямок «2»)