У рамках фестивалю «UnityFest (фестиваль єднання) – від минулого до сьогодення» 17 та 20  червня  2022 року  благодійний марафон небайдужих сердець «Повертайся, солдате, додому живим» продовжив свою роботу у Іверському старостинському окрузі, а саме В  населених пунктах Іверське, Миропіль, Ганно Мусіївка, Розстання, Мала Калинівка та Осипенко. З початком війни з російськими агресорами пішли захищати рідну землю зі зброєю в руках та присягнули на вірність Батьківщині 48 захисників з Іверського старостинського округу.   Вони - справжні герої, які у нерівному двобої протиставили свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до України, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм та найдорожчими людьми. І саме за це їм людська вдячність і низький уклін! Знаково, що кошти у сумі 23,93 тис.грн., які вдалося зібрати силами жителів сіл Іверського старостинського округу, підуть на потреби наших героїв-земляків. Дякуємо всім, хто долучився до організації заходів, а саме: Тетяні Шадурській,  Світлані Лахай,  Вікторії Продченко, Любові  Кириченко, Тетяні  Лугівській,  Наталії Борисовій, Світлані Бичковській та юним талантам: Софії Соколенко, Вікторії Коряковій, Наталії Лабі, Поліні Петровій, Аріні Чегорці, Каріні Ситник, Віолетті Баранцовій, Надії, Єлизаветі і Дар′ї Аніскевич, Лідії Порошенко, Альоні Луговській, Надії Дубовій, Анастасії Дубовій, Лізі Кувальдіній, Соні Бичковській, Тетяні Мельник, Антоніні Чабаненко.

Дякуємо усім небайдужим серцям Іверського округу, які долучаються до допомоги воїнам, переселенцям, місцевим жителям.

Пам’ятаймо – У ЄДНОСТІ  - НАША СИЛА! Слава Україні!

З повагою селищний голова Людмила Муркович та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради. Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  500Фото без опису