Дніпропетровськгаз: порядок оплати за розподіл газу залишається без змін

Нині побутові споживачі газу можуть самостійно обирати компанію-постачальника блакитного палива. Але незалежно від того, хто є вашим постачальником порядок оплати послуг розподілу (доставки) газу, її розмір, способи та строки оплати залишаються без змін. У роботі АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), не сталося жодних змін. Підприємство продовжує забезпечувати безперебійний та безаварійний розподіл газу на території ліцензованої діяльності (Дніпропетровська область, крім м. Кривий Ріг та м. Дніпро). Відповідаємо на найпоширеніші запитання мешканців Дніпропетровщини:

Коли необхідно сплачувати?

Сплачувати за розподілу блакитного палива, як і раніше, потрібно до 20 числа щомісяця за тим самим особовим рахунком та реквізитами АТ «Дніпропетровськгаз».

Які є способи оплати?

- Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://account.104.ua/ua/login

 -Мобільний додаток 104.ua:

iOS - http://surl.li/bcptr

Android - http://surl.li/bcptv

-Чат-бот «7104ua» у Viber - https://chats.viber.com/7104ua

-Чат-бот «7104ua» у Telegram - https://t.me/ua7104_bot

- термінали самообслуговування у 104.ua клієнтських просторах регіону

- системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua

- інтернет-послуги «Ощад 24», «ПриватБанк» (оплата з карти будь-якого банку)

- у будь-якому відділенні «Укрпошти» та банків.

Що варто вказувати у призначенні платежу?

Для його подальшої ідентифікації вказуйте номер свого особового рахунку.

Що включає в себе послуга з розподілу газу?

Дніпропетровськгаз виконує обслуговування, ремонт та критично важливу модернізацію мереж, веде облік спожитого газу, виконує заміну застарілого обладнання, повірку, ремонт та заміну газових лічильників. Разом з тим - це діяльність АДС та інших виробничих служб компанії, які щодня в умовах війни працюють задля комфорту наших клієнтів.

Ми вдячні споживачам, які вчасно та у повному обсязі сплачують за послугу розподілу блакитного палива. Така відповідальна позиція забезпечує належну роботу газорозподільної системи Дніпропетровщини, безперебійну та безаварійну доставку природного газу тисячам родин в області.Фото без опису