На Дніпропетровщині встановили ще один новий ШГРП від українського заводу RGC Production

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), продовжує здійснювати критично важливу модернізацію газорозподільної системи нашої області та забезпечення сталого і надійного розподілу газу.

Так, нещодавно спеціалісти Дніпропетровськгазу виконали заміну старого ШГРП у Дніпровському районі на сучасний шафовий газорегуляторний пункт. На місці застарілої «шафи», яка експлуатувалася близько 30 років, нині стоїть сучасне обладнання, виготовлене на українському заводі RGC Production з використанням європейських технологій та комплектуючих.

Шафові газорегуляторні пункти призначені для зниження і підтримки тиску газу на заданому рівні, вони очищують газ та захищають газові прилади споживачів від коливань тиску в мережі.

Фахівці газорозподільної компанії виконали роботи з застосуванням «стоп-системи» італійської фірми Ravetti, що дозволило не відключати газопостачання для більше 1,5 тис. споживачів приватного сектору. Це спеціальне запатентоване технологічне обладнання європейського виробництва, призначене для перекриття трубопроводів при проведенні аварійних та ремонтно-монтажних робіт без припинення подачі газу для мешканцям регіону.

Стратегія АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), щодо європейського напрямку розвитку газорозподільних мереж, повної відмови від радянських і російських технологій, виправдала себе на 100%. Адже налагоджена співпраця з іноземними партнерами та власні логістичні маршрути зараз дають змогу активно виконувати необхідні роботи на газових мережах в умовах воєнного стану. 

Дніпропетровськгаз працює заради майбутнього! Переможемо разом!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису