Дніпропетровськгаз застосовує європейські технології під час проведення робіт на газових мережах області

Уже п’ятий місяць як Україна міцно тримає оборону. Кожен із нас сьогодні виборює свободу і захищає країну на своєму фронті. Військові на передовій боронять кордони нашої країни, волонтери продовжують активно допомагати у тилу, а ми – стоїмо на варті газового фронту!

Нещодавно спеціалісти Дніпропетровськгазу виконали приєднання до системи газопостачання закладу освіти в одному із населених пунктів Кам‘янського району.

«Під час проведення робіт фахівці застосували міні «стоп-систему» італійської фірми Ravetti, що дозволила не відключати газопостачання для 1900 споживачів приватного сектору, мешканців багатоповерхових будинків і двох підприємств. Використання такого обладнання європейського виробництва дозволяє якісно проводити ремонт на газопроводах у будь-яку пору року, без відключення споживачів та з мінімальною затратою часу і трудоресурсів», - коментує головний інженер АТ «Дніпропетровськгаз» Олександр Макаренко.

АТ «Дніпропетровськгаз», який працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), обрало європейський напрямок розвитку газового ринку та відмовилось російських і радянських технологій. Відтак ми можемо сьогодні працювати в складних умовах війни, застосовувати сучасне європейське обладнання та забезпечувати безперебійний та безаварійний розподіл газу споживачам.

Працюємо на перемогу!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису