Дніпропетровськгаз: вчасне ТО газових мереж та приладів – безпека вашої сім’ї

В умовах воєнного стану важливо дбати про газову безпеку. Це цілком реально, якщо звертатися до кваліфікованих спеціалістів та замовляти технічне обслуговування внутрішніх газових мереж. Саме так регулярно робить Ольга, власниця квартири у Кам’янському, яка звернулися до відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та замовила послугу у фахівців.

«Вважаю, що питання безпеки – відповідальність кожного споживача. І я вирішила заздалегідь підготувати оселю до опалювального сезону, тому замовила послугу з технічного обслуговування газових мереж у спеціалістів АТ «Дніпропетровськгаз». Фахівці під час технічного обслуговування  використовують сертифіковане обладнання. Я дуже вдячна, що вони перевірили роботу моєї газової плити, котла та всіх газопроводів у квартирі», - говорить жінка.

Технічне обслуговування газових мереж та приладів – обов’язкова процедура, яку необхідно проводити раз на рік. Адже часто споживачі навіть не підозрюють про витоки на внутрішніх газопроводах. А це – пряма небезпека для життя мешканців.

Нагадуємо, що під час обстеження спеціалісти газорозподільної компанії:

-  проводять контроль технічного стану обладнання;

-  перевіряють систему на можливі витоки газу;

-  проводять очищення, змащування, регулювання та інші дії для правильної роботи внутрішніх газових мереж та приладів.

Отримати фахову консультацію або замовити послугу можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчих 104.ua клієнтських просторах у регіоні.

Дніпропетровськгаз дбає про вашу безпеку!Фото без опису