На Дніпропетровщині продовжуються виставки-ярмарки газового обладнання

Днями у місті Покров спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» та 104.ua клієнтського простору продемонстрували мешканцям сучасне газове обладнанням та розповіли про кваліфіковані послуги.

Якісні та надійні котли власного виробництва 104.ua та імпорту - Baymak та Demir Dokum, а також смарт-модеми дистанційної передачі показань лічильника та сигналізатори, що виявляють витоки газу у помешканні. Окрім сучасного газового обладнання, для споживачів доступне замовлення послуг встановлення обладнання та подальшого сервісного обслуговування. Саме спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» мають досвід та усі дозволи на проведення цих робіт. Довіряйте своє газове обладнання лише професіоналам!

А також були і подарунки! Нашим найдопитливішим споживачам на пам'ять презентували брендовану продукцію 104.ua.

Щоб дізнатись більше про газове обладнання, яке підійде саме для вашої оселі, замовити послугу встановлення та технічного обслуговування варто лише звернутись до найближчого 104.ua клієнтського простору на Дніпропетровщині. Фахова допомога та консультація від персональних менеджерів вам гарантовані!Фото без описуФото без описуФото без опису