Дніпропетровськгаз: замовте ТО газових мереж - потурбуйтесь про свою безпеку

Вчасне технічне обслуговування газових мереж та обладнання – це послуги, які гарантують безпечне використання блакитного палива у побуті. А в умовах війни дбати про власну безпеку як ніколи актуально - це допоможе убезпечити себе від витоків блакитного палива та аварійних ситуацій.

Любов Василівна, власниця приватного будинку в одному із селищ Магдалинівського району області, вважає себе свідомим споживачем газу, тому замовляє послугу з ТО газових мереж у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз», щоб на 100% бути впевненою у безпечному використанні блакитного палива

 «Я розумію, що з газом потрібно бути обережними, тому вирішила перевірити стан внутрішніх мереж і газового обладнання. Працівники Дніпропетровськгазу виконали технічне обслуговування на вищому рівні, я задоволена і тепер спокійна за свою безпеку та сім’ї», - говорить жінка.

Регулярне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та приладів гарантує їх безпечну та надійну експлуатацію як у приватному будинку, так і у багатоповерховому. Під час ТО сертифіковані спеціалісти  Дніпропетровськгазу обстежують мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу, проводять приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів, огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку, усувають витоки на муфтових з’єднаннях тощо.

Ми звертаємо увагу споживачів, що безпечна, ефективна та надійна робота газового обладнання залежить не тільки від регулярного обслуговування, а також від його своєчасної заміни. На жаль, обладнання також може зношуватися, тим паче якщо воно експлуатуватись 10-15 років. Вік газового котла, ККД, рівень автоматизації, тип та конструкція пальника - саме від цих показників залежать витрати ним блакитного палива. У старого обладнання з часом знижується ККД на 40% і воно починає витрачати більше ресурсу, що суттєво впливає на платіжки споживачів за газ. Але вихід знайдено!

Сьогодні у 104.ua клієнтських просторів на Дніпропетровщині представлений широкий вибір газового обладнання, де фахівці з радістю допоможуть підібрати необхідні сертифіковані прилади під технічні характеристики вашого житла. У 104. ua клієнтських просторах наявні якісні газові котли власного імпорту та міжнародних виробників, а також - водонагрівачі, сигналізатори газу та смарт-модеми для передачі даних газового лічильника.

Отримати фахову консультацію та придбати газове обладнання можна у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі на Дніпропетровщині. А також замовити послугу з технічного обслуговування газових мереж можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз».

Не нехтуйте своєю безпекою!Фото без опису