Фахівці Дніпропетровськгазу виконали поточні ремонти обладнання більш ніж двох тис. газорегуляторних пунктів

Блакитне паливо – це один з головних енергоресурсів, наявність якого сьогодні вкрай необхідна у помешканні кожного українця. Саме тому спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» стоять на варті енергетичного фронту країни та щоденно, навіть в складних умовах війни, продовжують стежити за станом газорозподільної системи регіону і забезпечувати її надійне функціонування.

Так, майже за п’ять місяців 2022 року бригади служби ГРП/ШРП здійснили з випередженням річних графіків поточні ремонти більше двох тис. обладнання ГРП (призначених для регулювання тиску газу) та ШГРП (шафових газорегуляторних пунктів). Виконання цих робіт складає 75 % від річного плану компанії. Вони виконувалися нашими фахівцями з метою забезпечення надійної і безперебійної експлуатації системи газопостачання та безпеки наших клієнтів.

Загалом на Дніпропетровщині поточні ремонти обладнання ГРП та ШГРП проводили працівники Павлоградського, Новомосковського, Кам’янського та Нікопольського відділень.

Крім цього, з початку року фахівці групи експлуатації мереж Дніпропетровськгазу виконали технічне обслуговування більше 4,5 тис. одиниць запірної арматури у газових колодязях, на газорозподільних мережах в надземному виконанні, на газопроводах-вводах в багатоквартирних будинках. А також пофарбували близько 28 км надземних розподільних газопроводів та майже 1,5 тис. засувок і кранів на них у населених пунктах нашого регіону. Нагадуємо, газогони фарбують у жовтий колір, який сигналізує, що трубопроводом розподіляється саме газ.

Завдяки щоденній праці газовиків більше 600 тисяч споживачів Дніпропетровщини можуть отримувати якісні послуги з розподілу газу кожного дня.

Дніпропетровськгаз тримає економічний фронт регіону! Разом до перемоги!