Газовики АТ «Дніпропетровськгаз» отримують бронежилети

З перших днів війни Регіональна газова компанія допомагає захисникам України, вимушено переміщеним сім’ям та дбає про безпеку власних працівників.

Так, працівники аварійної служби АТ «Дніпропетровськгаз» вже отримали 50 бронежилетів, придбаних РГК. Крім того наша газорозподільна компанія також закупила для своїх співробітників ще 17 захисних бронежилетів.

На кордонах нашої області небезпечно через постійні ворожі обстріли. Спеціалісти Дніпропетровськгазу одні з перших, хто приїздять у населені пункти після атак ворога для усунення пошкоджень на газових мережах. Кожен день вони ризикують власним життя задля стабільного розподілу газу споживачам області. Тому Дніпропетровськгаз докладає максимум зусиль, аби кожен член газової сім’ї був у безпеці. Кожне збережене життя - це вже перемога!

Наша компанія працює в умовах війни і робить усе можливе, щоб мешканці Дніпропетровщини мали безперебійний та безаварійний розподіл газу.

Разом переможемо!