Дніпропетровськгаз: будьте впевненими у власній безпеці - замовляйте ТО газових мереж

Щодня, а особливо в умовах воєнного стану, важливо дбати про газову безпеку, адже кожен витік газу у квартирі, будинку чи на підприємстві – це загроза людському життю. Для того аби впевнитися у своїй безпеці необхідно проводити обстеження мереж. Саме так робить Олена, мешканка селища у Магдалинівському районі, яка звернулася до відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та замовила послугу у фахівців.

«Я завжди хвилююся за здоров’я та безпеку всієї сім’ї. Тому проведення технічного обслуговування внутрішніх газових мереж і приладів дуже важливе завжди: і у мирний час, і під час війни. Працівники Дніпропетровськгазу завжди роблять перевірку за допомогою спеціальних приладів, а також усувають витоки газу, якщо знаходять. Тому раджу всім звертатися тільки до кваліфікованих фахівців», - говорить жінка.

Замовте технічне обслуговування газових мереж та будьте на 100% упевнені у безпечному користуванні газу в побуті. Отримати фахову консультацію або замовити послугу можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчих 104.ua клієнтських просторах.

Бережіть себе та своїх рідних!

Фото без опису