Дніпропетровськгаз: модернізація газорозподільної системи – безпечний і стабільний розподіл газу для споживачів

Блакитне паливо – один з найголовніших енергоресурсів, наявність якого сьогодні вкрай необхідна у будинку кожного українця. Саме тому спеціалісти Дніпропетровськгазу завжди пильно стежили за станом газорозподільних мереж у нашому регіоні та продовжують виконувати критично необхідну модернізацію газорозподільної системи з метою підвищення безпеки та стабільності доставки газу. 

Так, задля пониження, регулювання та підтримки стабільного тиску газу в мережах, спеціалісти відділу капітального будівництва АТ «Дніпропетровськгаз» за перший квартал 2022 року провели у регіоні заміну 9 старих шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП) на нові. Сучасне обладнання виготовлене заводом RGC Prodaction, який є сучасним вітчизняним виробником якісного газового устаткування. Така заміна була вкрай необхідна, оскільки старі шафові газорегуляторні пункти були введені в експлуатацію в середньому 25 років тому. Відтак нове обладнання дозволить споживачам блакитного палива трьох населених пунктів Нікопольського та Кам'янського районів отримувати стабільний та безперебійний розподіл газу 24/7.

Крім цього, за перші три місяці цього року спеціалісти газорозподільної компанії вже провели роботи з заміни майже 260 побутових лічильників газу, які визнані непридатними для подальшої експлуатації та не підлягають ремонту. Правильний облік газу – одна з головних умов його раціонального використання. Роботи з заміни були виконані за власні кошти компанії.

Наші фахівці забезпечені сучасним спеціалізованим обладнанням для професійного та якісного виконання робіт. Саме у першому кварталі цього року Дніпропетровськгаз закупив ще 34 прилади для діагностики газопроводів та детекторів газу.

Дніпропетровськгаз дякує усім клієнтам за своєчасну оплату послуги з розподілу газу. Ваша оплата сьогодні гарантує утримання газорозподільних мереж та обладнання на них у належному стані.

Разом до перемоги!

Фото без опису