Дніпропетровськгаз: ТО газових мереж - послуга, що гарантує безпеку вашої родини

Дніпропетровськгаз надає мешканцям нашого регіону не лише якісні послуги з розподілу газу, а також і фахове технічне обслуговування газових мереж та приладів.

Валентина Іванівна, яка проживає в одному із селищ Петриківського району Дніпропетровщини, переймається аби всі газові прилади працювали справно, оскільки це безпека її та сім’ї.

Жінка довіряє проведення технічного обслуговування тільки фахівцям, які мають для цього спеціальне обладнання та дозволи на проведення таких робіт. Тому звертається за послугою технічного обслуговування до Дніпропетровськгазу.

«Для нас важливо, аби всі газові прилади працювали справно, оскільки це наша безпека. Ми звертаємося до Дніпропетровськгазу й замовляємо послугу з технічного обслуговування. На мою думку, таке обстеження повинні проводити тільки фахівці, які мають для цього спеціальне обладнання та дозволи на проведення робіт. Вони вже неодноразово обстежували наші прилади, усували витоки газу, про які ми навіть не здогадувалися. Тепер усе добре і я спокійна за безпеку свою та родини», - розповідає жінка.

Систематичне проведення технічного обслуговування газових мереж та приладів дасть змогу бути завжди впевненим у їхній правильній роботі та власній безпеці. Замовити послугу ТО та отримати фахову консультацію можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчих 104.ua клієнтських просторах.

Піклуйтеся про свою безпеку та рідних!