Дніпропетровськгаз: правильний облік газу – гарантія його раціонального використання

Спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» в умовах війни продовжують забезпечувати мешканців регіону блакитним паливом і виконують критично важливі роботи для стабільного функціонування газових мереж. Важливо, аби споживачі блакитного палива розуміли одну з головних умов раціонального використання енергоресурсу – це  правильний облік газу. 

Природний газ – стратегічно важливий енергетичний ресурс для країни, який потребує раціонального використання, і в мирний час, і тим більше в умовах війни. Точний облік газу дозволяє визначити обсяги фактичного використання газу і спрогнозувати його потребу на майбутні періоди.  

Саме тому фахівці АТ «Дніпропетровськгазу» за 1 квартал 2022 року вже провели роботи з заміни майже 260 побутових лічильників газу, які визнані непридатними для подальшої експлуатації та не підлягають ремонту. Роботи з заміни були виконані за власні кошти компанії. 

«Не зважаючи на те, що йде війна, служби Дніпропетровськгазу активно працюють в області та виконують планові роботи для безпеки та комфорту споживачів блакитного палива. Заміна лічильників, які непридатні для подальшої роботи – дуже важливий етап роботи, оскільки він забезпечує точність обліку спожитого газу та нарахування відповідно до фактичного використання енергоресурсу. У разі стабілізації ситуації в країні ми плануємо до кінця року здійснити заміну ще 6395 приладів по всьому регіону», - розповідає директор з капітального будівництва АТ «Дніпропетровськгаз» Максим Бойко.  

Дякуємо клієнтам Дніпропетровськгазу за своєчасну оплату послуги з розподілу газу. Така ваша позиція сьогодні - це не тільки виконання договірних зобов’язань кожного українця! Це ще один внесок кожного з вас в оборону нашого регіону і реальна допомога державі під час війни. 

Разом до перемоги!

Фото без опису