Спеціалісти Дніпропетровськгазу усунули більше 460 витоків газу по області за минулий тиждень

АТ «Дніпропетровськгаз» - одне з тих підприємств, яке у період війни посилено працює на «економічному» фронті держави та цілодобово стежить за станом газових мереж. Саме тому бригади аварійно-диспетчерської служби, виробничі служби, підрозділи служби експлуатації систем газопостачання у посиленому режимі чергують задля безпеки споживачів та наявності у них безперебійного газопостачання. 

Лише за останній тиждень бригади АДС здійснили більше 600 виїздів на виклики по області, із них: більше 400 випадків – повідомлення про запах газу у помешканні/на вулиці, ліквідація 461 витоків газу, 9 пожеж, де необхідно було оперативне перекриття розподілу газу на мережах.

Дякуємо кожному клієнту, який продовжує вчасно сплачувати за розподіл газу. Зараз ваша оплата – це не тільки висока громадянська позиція та виконання своїх договірних відносин, а й гарантія стабільності функціонування критичної інфраструктури України. За ці кошти фінансуються відновлювальні роботи, закупляється обладнання для ремонтів мереж, оплачується праця газовиків і податки.Фото без опису