На варті енергетичного фронту: Дніпропетровськгаз виконує планові роботи

Служби АТ «Дніпропетровськгаз» у період воєнного часу цілодобово працюють у посиленому режимі та підтримують економічний фронт держави, адже економіка повинна працювати для перемоги! Ми продовжуємо здійснювати критично важливі та планові роботи для підтримки газорозподільної системи, яка забезпечує базові потреби українців у цей важкий час.  

Працівники бригад КПО Дніпропетровськгазу відсьогодні почали проводити комплексно-приладове обстеження газопроводів на території області. Головне завдання бригад КПО - проведення перевірок технічного стану газопроводів, скорочення втрат природного газу і забезпечення безаварійного і безперебійного розподілу газу для наших клієнтів. Під час проведення таких обстежень спеціалісти виявляють місця пошкоджень, витоки газу та вживають заходів для приведення в робочий стан цих ділянок мережі.

Крім цього, бригади групи експлуатації мереж компанії розпочали технічне обслуговування засувок на газопроводах після виконання КПО. Також відновлюється ще один надважливий напрямок роботи - електрохімічний захист підземних сталевих газопроводів. Саме ЕХЗ забезпечує нормативний термін служби газопроводів і усуває найголовнішу небезпеку – виникнення наскрізних корозійних пошкоджень і витоків газу через ці пошкодження. Це попереджує аварійні ситуації при експлуатації газорозподільної системи і значно зменшує проведення аварійних та позапланових ремонтних робіт. 

Нагадуємо, що всі спеціалісти компанії пересуваються тільки на брендованих автомобілях, носять спецодяг з логотипом компанії і мають при собі посвідчення працівника Дніпропетровськгазу.  

Просимо з розумінням ставитися до роботи газовиків та у цей час складних випробувань для всіх нас, просимо розрахуватися за послуги доставки газу – оскільки це важливий вклад в підтримку економіки та енергетичної безпеки регіону. Нині ми домовились з платіжними сервісами скасувати комісію за оплату газу та його доставку при сплаті через онлайн-сервіси 104.ua - Особистий кабінет та мобільні додатки.Фото без опису

Фото без опису