День єднання в Новопокровській територіальній громаді
Україна - це наша земля, наша країна зі славною історією, народ якої протягом багатьох віків боровся за свободу і незалежність.
На виконання Указу Президента України № 53/2022 від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», усі заклади, установи та організації Новопокровської селищної ради долучилися до відзначення  Дня єднання.
16 лютого о 10.00. замайоріли українські прапори над  Новопокровською селищною радою, в усіх старостинських округах та в усіх закладах і установах нашої громади. І пролунав Гімн України на усіх територіях у виконанні наших мешканців, єднаючи людей різного віку, статі та віросповідувань. Цей день довів, що ми різні, але разом – ми сила!
Акція єднання продовжується до 28 лютого, тож запрошуємо долучатися до неї усіх бажаючих мешканців нашої громади.  Розміщуйте синьо-жовті прапори та українську символіку у себе на будівлях,  використовуйте синьо-жовті стрічки для оздоблення одягу, встановлюйте українські прапорці на/в транспортних засобах.  
Пам’ятаймо, " У єдності – наша сила!"     Слава Україні!