Фото без описуШановні жителі Новопокровської громади!

Україна - це наша земля, наша країна зі славною історією, народ якої протягом багатьох віків боровся за свободу і незалежність.

На виконання Указу Президента України № 53/2022 від 14 лютого 2022 року «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» прохаємо Вас долучитися до відзначення 16 лютого Дня єднання.

Запрошуємо Вас відвідати заходи з підняття Державного Прапора, які відбудуться в усіх старостинських округах та в усіх закладах і установах нашої громади 16 лютого о 10.00..

Прохаємо Вас з 15 до 28 лютого організувати вивішування українських прапорів та української символіки на фасадах будівель, у вікнах організацій, установ, будинків усіх форм власності,  використовувати жовто-блакитні стрічки для оздоблення одягу, встановити українські прапорці на/в транспортних засобах.

Пам’ятаймо, " У єдності – наша сила!"     Слава Україні!

З повагою селищний голова Людмила Муркович, депутати

та члени виконавчого комітету Новопокровської селищної ради