Бізнес-діалог «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ»
24 січня  в  Новопокровській територіальній громаді відбувся бізнес-діалог «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ», під час якого  зустрілися місцеві керівники приватних підприємств, сільськогосподарських фермерських господарств, приватні підприємці, одноосібники, депутати, члени виконавчого комітету Новопокровської селищної ради.  
Вступною частиною до заходу було вітання селищного голови Людмили Муркович  з Днем Соборності України та вшанування героїв-земляків, які загинули за свободу і незалежність нашої держави, з покладанням квітів до братської могили,  меморіальних дошок та на могили загиблих.  
В ході зустрічі селищний голова познайомила присутніх з основними напрямками розвитку громади і найголовнішими досягненнями за 2021 рік, та наголосила на важливості тісної співпраці між владою, бізнесом і мешканцями громади. 
Під час «круглого столу» агровиробники і фізичні особи-підприємці обговорили з  начальником Солонянської Державної податкової інспекції Людмилою Бик питання застосування ПРРО та РРО ФОП платниками ЄП 2-4 групи, зміни в оподаткуванні громадян, та питання декларування доходів. Розглянули також ключові питання щодо місцевих податків та зборів на 2022 рік, з якими познайомила начальник фінансового відділу   Христина Сирота. Під час обговорення керівник ФСГ «КОЛОС» Олександр Бєлих наголосив на важливості участі кожного мешканця громади в її розвитку та закликав сплачувати усі податки. 
Заступник селищного голови з гуманітарних питань Людмила Гарус провела обговорення Стратегічного плану розвитку Новопокровської територіальної громади на 2017-2027 роки, а начальник відділу культури  Еліна Ефендієва познайомила з планом культурно-масових заходів в громаді на 2022 рік.
Під час діалогу було організовано трансляцію в Zооm, тож усі, хто не мав можливості відвідати захід, мали змогу стати її онлайн-учасником. 
За підсумками зустрічі селищний голова Людмила Муркович наголосила, що Новопокровська територіальна громада – сучасна громада з високим потенціалом економічного, культурного і  духовного розвитку  та ініціювала створення   Ради аграріїв та Ради підприємців громади, з чим погодилися усі присутні. 
Запрошуємо усіх бажаючих переглянути матеріали заходу та долучитися до обговорення Стратегічного плану розвитку Новопокровської територіальної громади на 2017-2027 роки.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису