Анкетування "Громада очима молоді"

• 324

Запрошуємо  творчу прогресивну молодь Новопокровської територіальної громади до опитування  щодо розвитку нашої громади  та організацію  роботи з молоддю на її території.

Дайте відповіді на питання анкети «Громада очима молоді», адже для нас вкрай важлива Ваша думка  щодо внесення якісних змін до Стратегічного плану розвитку громади та щодо діяльності громади в напрямку розвитку молодіжної політики.

Усі отримані дані є конфіденційними і будуть використовуватись виключно в узагальненому вигляді. Анкетування проводиться у рамках проєкту "Зміцнення демократичного врядування. Стратегії для людей", що реалізує наша громада спільно з ГО "СТЕП".

Заздалегідь дякуємо Вам за участь в опитуванні!

З повагою та надією на співпрацю селищний голова, депутати, виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.