Дніпропетровськгаз пропонує комплексну послугу по заміні та встановленню енергоефективних газових котлів

 

Під час опалювального сезону користування газовим обладнанням збільшується, відтак зростають і витрати на комунальні послуги. Одним із ключовим факторів заощадження коштів є енергоефективне споживання блакитного палива. Тому, турбуючись про клієнтів, Дніпропетровськгаз пропонує комплексну послугу по заміні та встановленню енергоефективного газового обладнання.

Послуга включає в себе: підбір обладнання, демонтаж старого та монтаж нового котла, необхідне комплектування та пуск газу. Разом із тим клієнт отримує пакет документів. Вартість послуги складає 8500 гривень.

Усі прилади, запропоновані компанією, сертифіковані та відповідають міжнародним стандартам якості. Один із найбільших сегментів продажів газового обладнання становлять котли. Нові зразки опалювальної техніки значно енергоефективніші у порівнянні з котлами 10-15-річної давнини, адже за цей період вони втрачають до 40% коефіцієнту корисної дії.

Це пов’язано з тим, що щороку збільшується зношеність складових обладнання, тому воно споживає більше газу, що відображається на цифрах у квитанціях. Крім того, використання застарілих газових приладів – одна з найчастіших причин виникнення аварійних ситуацій. Тому для уникнення подібних випадків необхідно замінити їх на нові й енергоефективні. А також важливо проводити технічне обслуговування двічі на рік (перед початком опалювального сезону та після нього).

Для замовлення послуги необхідно звернутися до найближчого 104.ua клієнтського простору, де персональні менеджери нададуть фахову консультацію та допоможуть індивідуально підібрати обладнання, враховуючи технічні особливості діючої або проектованої газової системи.Фото без опису