Про вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

Залишаючись вдома, за допомогою вебпорталу, можливо:

1. Ознайомитись з інформацією щодо набутого страхового стажу, сплати роботодавцями страхових внесків.

2. Переглядати інформацію в Електронному реєстрі листків непрацездатності та відомості про трудову діяльність.

3. Скористатись послугою “Пенсійний калькулятор”, який допоможе розрахувати майбутню пенсію за віком.

4. Подати заяву на призначення або перерахунок пенсії.

5. Переглянути інформацію особистої електронної пенсійної справи (якщо Ви є пенсіонером).

6. Звернутись до Пенсійного фонду зі своїми запитаннями та отримати на них відповіді.

Шановні мешканці громади! Користуйтеся онлайн сервісами Пенсійного фонду України, економте  свій час та бережіть здоров’я.