АТ «Дніпропетровськгаз»: вчасне технічне обслуговування газових мереж – запорука вашої безпеки

 

З початку 2021 року більше 20 тис. клієнтів замовили в АТ «Дніпропетровськгаз» технічне обслуговування газового обладнання. Такі роботи проводяться з метою забезпечення безпечної експлуатації системи газопостачання та запобігання виникнення аварійних ситуацій.

Сама послуга передбачає фахове обстеження внутрішньобудинкової газової мережі щодо можливих витоків газу, контроль щільності з’єднань газопроводів, усунення витоків на муфтових з’єднаннях, перевірку працездатності та змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах тощо.

Технічне обслуговування необхідно проводити не менше одного разу на рік. Якщо обладнання працює сезонно, двічі на рік: перед початком опалювального сезону і після нього.

У зв'язку з прийняттям низки законодавчих актів, а зокрема Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 250 від 10 травня 2018 року, Наказу Міненерго № 190 від 27 липня 2018 року, Кодексу газорозподільних систем, послуга з технічного обслуговування газових мереж стала ринковою. Тому кожен власник, співвласник, орендар будівлі повинен забезпечити технічне обслуговування системи газопостачання відповідно до вимог чинного законодавства України.

 «Належний стан газових мереж забезпечує безперебійне та стабільне використання блакитного палива. Відсутність періодичного технічного обслуговування призводить до погіршення стану газового обладнання, що може привести до аварійних ситуацій. Проводити такі роботи мають виключно спеціалісти, у яких є усі необхідні дозволи на роботи підвищеної небезпеки. Наші фахівці працюють із сучасним спеціалізованим обладнанням та усувають несправності будь-якого рівня складності», – пояснює директор із капітального будівництва АТ «Дніпропетровськгаз» Максим Бойко.

Що отримує споживач, підписавши угоду на технічне обслуговування з АТ «Дніпропетровськгаз»?

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу;
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;
  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку;
  • перевірку працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Вартість робіт з технічного обслуговування залежить від їх виду та обсягу – протяжності мереж, кількості приладів, їх типу і періоду обслуговування, і розраховується індивідуально для кожного клієнта.Фото без опису