14 жовтня  відбулось урочисте святкування Дня селища Новопокровка. В цей день ми відзначаємо День захисників та захисниць України,  тому на свято були запрошені всі учасники бойових дій нашої громади. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму, але й відпочити, поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.
Із теплими словами до мешканців та гостей смт Новопокровка звернулася селищний голова Людмила МУРКОВИЧ. Вітаючи зі святом, Людмила Іванівна, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажала усім міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях, процвітання, стабільності, а Новопокровці бути вічно квітучим і красивим селищем.
На свято завітав голова Дніпровської районної ради Максим ЛЕЩЕНКО, з  побажаннями селищу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.
Окрім концерту гості та жителі смт Новопокровка могли пригоститися козацькою кашею та зігрітися теплим глінтвейном. Працювали дитячі атракціони: гірки, батути та продавали солодку вату.  Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою та яскравим феєрверком.
Свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці смт Новопокровка вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Це вкотре стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного селища.Фото без описуФото без опису