Оголошення про конкурс

на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи

«Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Новопокровської селищної ради

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Новопокровської селищної ради, який знаходиться за адресою: 52441, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Новопокровка,вул. Молодіжна,21

Вимоги: посаду директора  КУ «ЦПРПП» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • заповнену особову карку (П-2)
  • копію паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду (при наявності);
  • військовий квиток (для військовозобов’язаних);
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання.
  • Інші документи (план перспективного розвитку установи).

Документи подаються протягом 14 календарних днів  за адресою: смт.Новопокровка ,вул.Миру, 11.

Про  дату  та час проведення конкурсу  буде повідомлено додатково.

Рішення Новопокровської селищної ради від 16.02.2021 № 6-6/VIII про затвердження Положення Про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних установ ,підприємств, організацій, закладів ,що належать до комунальної власності Новопокровської селищної ради.

Розпорядження селищного про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії