24 серпня Україна відзначає 30-у річницю незалежності. Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Проголошення незалежної держави є закономірним результатом нашого історичного розвитку та спільною перемогою багатьох поколінь українців!

Прийміть щирі вітання з нагоди національного свята – Дня Незалежності України! Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним!

Майбутня доля України залежить від єдності та порозуміння, свідомих кроків та невтомної праці громадян. Нехай мрія про світле майбутнє і розвиток нашої Батьківщини окриляє на нові звершення в ім’я незалежної процвітаючої держави.

Щиро зичу вам родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

 

З повагою до кожного,

в.о. начальника управління

виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

в Дніпропетровській області                                                Борис Мазур

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі шахтарі!

За традицією в останню неділю серпня в країні відзначається професійне свято усіх тих, хто присвятив себе гірничодобувній справі - День шахтаря! Вугільна галузь була і залишається найважливішою складовою паливно-енергетичного комплексу України, адже вона забезпечує стабільну роботу металургії, хімічної промисловості, сільського господарства, забезпечує населення необхідним паливом. Шахтарські регіони завжди знаходились в авангарді економічного розвитку країни, а праця гірників користувалася величезною повагою!

Шановні працівники та ветерани вугільної промисловості, прийміть сердечні вітання з професійним святом і щиру вдячність за ваш нелегкий шахтарський труд, стійкість і силу духу, а також значний внесок у розвиток нашого регіону!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, терпіння, удачі та нових трудових досягнень!

 

З повагою до кожного,

в.о. начальника управління

виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

в Дніпропетровській області                                                Борис Мазур

 

Фото без опису