Солонянський центр зайнятості інформує

Дата: 25.06.2021 09:11

ЩОРІЧНЕ ОПИТУВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ 2021

Державна служба зайнятості проводить опитування роботодавців з метою визначення поточних та перспективних потреб у працівниках та навичках. Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе готувати кадри, які потрібні для розвитку Вашого підприємтва.

Опитування є анонімним, а його результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді  для обґрунтування обсягів навчання та удосконалення програм підготовки молоді.

Кожному роботодавцю буде надіслане унікальне посилання на анкету. Чекайте посилання та проходьте анкетування!

За детальною інформацією звертатись до Солонянської районної філії ДОЦЗ за тел.(05669)30109