Щороку 28 квітня відзначається День працівників швидкої медичної допомоги.

Дата: 28.04.2021 16:58

Щороку 28 квітня відзначається День працівників швидкої медичної допомоги.

Саме працівники швидкої допомоги представляють одну з найшляхетніших професій, адже вони оберігають найбільший дар – людське життя!
 Вони першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, в будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим. Цілодобово автомобіль швидкої допомоги виїжджає по самим різним викликам, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває в критичній ситуації.
Від імені селищного голови Людмили МУРКОВИЧ, виконавчого комітету та депутатського корпусу Новопокровської селищної ради, в день тих, хто щодня самовіддано рятує наші життя, бажаємо терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя! Здоров’я Вам, удачі, терпіння, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у важливій праці.

Дякуємо Вам за вашу шляхетну і потрібну працю!