Щороку  26 квітня ми разом згадуємо смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС, яку пережила Україна і вшановуємо подвиг учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які врятували світ від наслідків наймасштабнішої в історії людства техногенної катастрофи. Серед ліквідаторів наслідків аварії були також мешканці нашої громади, які самовіддано працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Рятуючи нас від жахливих наслідків ядерної катастрофи, не шкодуючи свого здоров’я і життя, наші земляки зробили все  для того, щоб наше покоління мало можливість жити в нормальних умовах.

Безмежна шана і земний уклін ліквідаторам, які 35 років тому внесли вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та живуть поряд з нами: Баштаненко Володимир Миколайович, Сопіга В’ячеслав Миколайович, Габідулін Олександр Каримович, Карпенко Володимир Олександрович, Журавель Анатолій Архипович, Авраменко Леонід Васильович, Осніцкий Микола Васильович, Лисенко Володимир Васильович, Шевченко Іван Григорович, Книш Валерій Кіндратович, Ремез Василь Васильович, Васильєв Віктор Григорович, Довгополий Віктор Корнійович, Марченко Костянтин Костянтинович, Волошин  Володимир Васильович, Книш Анатолій  Миколайович, Олександрук Ніна Степанівна, Процик Василь Лукашевич, Пугач Василь Степанович, Попович Микола Софронович.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!