17 квітня  -  "День пожежної охорони"

Дата: 19.04.2021 10:01

Шановні вогнеборці!  Вітаємо Вас з професійним святом - Днем пожежної охорони!

Це свято сильних і відважних людей, які не лише за професійним обов'язком, але й за покликом свого серця завжди готові прийти на допомогу,  ризикуючи власним життям заради життя інших.

Професія пожежника - найнебезпечніша і її обирають тільки справжні чоловіки. Тож ми бажаємо всім вогнеборцям  міцного здоров'я, життєвої енергії й стійкості духу. Нехай Ваші відважні серця завжди горять яскравіше вогню, а душу щодня зігрівають теплі і світлі посмішки Ваших коханих та близьких. Дякуємо Вам  за самовіддану працю. Міцного здоров’я Вам та вашим родинам, щастя, сімейного затишку, злагоди та бадьорості духу!

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, виконавчий комітет та депутати Новопокровської селищної ради.