Дата: 26.03.2021 18:38

25.03.21 селищним головою проведено чергову апаратну нараду зі старостами та адміністраторами віддалених робочих місць Центру надання адміністративних послуг Новопокровської територіальної громади. В ході заходу було обговорено питання благоустрою території громади та питання щодо проведення конкурсу "Село-наш спільний дім і жити нам у ньому". Було зосереджено увагу на наданні спеціалістами віддалених робочих місць адміністративних послуг по старостинських округах. Також під час наради присутні обговорили особливості проведення на території громади громадських обговорень та план спортивних і культурних заходів.