Дата: 26.03.2021 18:09

25 березня за участю селищного голови  відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти та їх заступниками з господарської  частини. Серед пріоритетних питань, розглянутих під час наради -  питання запобігання поширенню на її території гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CоV-2, питання стану будівель закладів освіти та процесів їх обслуговування, питання  благоустрою територій закладів та централізованого збору твердих побутових відходів. Під час наради було також розглянуто робочі питання щодо діяльності закладів освіти громади (замовлення документів про освіту,  ліцензування, робота зі статутами, вибір підручників, затвердження меню, охорона праці).