ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує про зміну номеру телефону “гарячої лінії” у Солонянському пункті обслуговування громадян (смт Солоне) —              (097) 851-58-12.

У Дніпровському сервісному центрі (смт. Слобожанське) номер телефону “гарячої лінії” залишено без змін - (073) 432-82-78.

Доводимо до вашого відома, що більшість питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням, можна вирішити без особистих візитів до сервісних центрів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України за посиланням https://portal.pfu.gov.ua.

Довідково:

Режим роботи органів Пенсійного фонду:

Понеділок – четвер: з 08-00 до 17-00;

Обідня перерва: з 12-00 до 12-45

(під час обідньої перерви прийом громадян здійснюється в черговому режимі)

П’ятниця: з 08-00 до 15-45;

Субота, неділя: вихідні дні.

Шановні мешканці громади! Користуйтеся електронними та дистанційними сервісами Пенсійного фонду України, економте  свій час та бережіть здоров’я.