Дата: 20.03.2021 18:53

17 березня в приміщенні Новопокровської селищної ради відбулося семінарсько-практичне заняття зі старостами та працівниками центру надання адміністративних послуг, очолювала яке селищний голова Людмила Іванівна Муркович. В ході заняття були розглянуті питання благоустрою території,  цифрової безпеки в мережі інтернет та питання роботи з військовозобов’язаними. Презентаційно було представлено роботу в програмах «Віртуальний офіс» та «Соціальна громада».  Усі присутні ознайомилися з Інструкцією ведення ділової документації, особливостями ведення погосподарських книг і інших важливих документів. Начальником Служби у справах дітей було розкрито питання організації та проведення роботи з дітьми пільгових категорій, а начальником відділу соціального захисту – питання соціального забезпечення населення громади.  Під час заняття старости та адміністратори мали змогу практично попрацювати з окремими документами та детальніше ознайомитися з програмами, з якими вони будуть працювати на місцях. Маємо надію, що дане заняття було корисним, та в  подальшій роботі застосовуватиметься на практиці.