Дата: 20.03.2021 18:49

18 березня відбулися загальні збори жителів села Мала Калинівка Іверського старостинського округу, присутньою на  яких була селищний голова Людмила Муркович. Під час зустрічі було обговорено проблеми та потреби населення. Серед пріоритетних питань, порушених під час зустрічі, були також питання покращення благоустрою села  та питання розвитку його культурної та спортивної сфери. Діалог з місцевими жителями був конструктивним та мав практичну спрямованість.
Участь населення громади в обговореннях важливих питань надзвичайно важлива для керівництва. Тільки разом через діалог ми дійдемо до загального благополуччя в громаді.