Дата: 20.03.2021 18:20

18 березня відбулася робоча нарада з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) з питань взаємодії в  проєкті міжнародної технічної допомоги №2019.1813.5 «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України». Присутніми на нараді були селищний голова Людмила Муркович, заступники селищного голови, представники фінансового відділу, відділу ЖКГ, відділу освіти, а також  керівники і завгоспи закладів, які беруть участь в проєкті – Територіального центру соціального обслуговування, Новопокровського ЗЗСО, Багатської СЗШ, Новопокровського ЗДО «Малятко». Протягом зустрічі, яка тривала з 10.00 до 16.00. було розглянуто важливі питання стратегічного планування, фінансового забезпечення та технічного обслуговування закладів і установ громади. Представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) було представлено детальний аналіз технічного стану будівель закладів, задіяних в проєкті, стану їх електричних мереж, опалювальних та водопровідних систем.  Під час практичної частини присутні в творчих групах практикувалися в питаннях залучення додаткових коштів  та питаннях стратегічної діяльності закладів.  Сподіваємося, що в подальшій співпраці даний проєкт сприятиме розвитку нашої громади, а саме  допоможе створити умови для безпечної і безперебійної роботи наших закладів і установ соціальної сфери.