Новини з Багатського старостинського округу.

Дата: 14.03.2021 16:53

Новини з Багатського старостинського округу.  У ці березневі дні учні та педагоги Багатської середньої школи в черговий раз звернулися до неосяжної творчої спадщини українського  генія - Тараса Григоровича Шевченка. Протягом тижня учні мали можливість згадати сторінки складного життя та  долучитися до розмаїття творчості  великого Кобзаря, а також дізнатися щось нове з невичерпного "Шевченківського стартинейджеру".
Також протягом тижня в закладі не забули і про спорт -  двічі на тиждень волейболісти мали змогу позмагатися за першість. Перемог не здобули, проте отримали задоволення та познайомилися з новими друзями.