КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

НОВОПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування, Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного Управління Державної служби України від 08.07.2011 № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за № 930/19668, рішення Новопокровської селищної ради «Про затвердження Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новопокровської селищної ради» від 24.12.2020 року                              № 8-4/VIII,

06  січня 2021 року виконавчий комітет Новопокровської  селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1. Відділ економічного розвитку, інвестицій, проектної діяльності та бухгалтерського обліку:

Кваліфікаційні вимоги

Начальник відділу економічного розвитку ,інвестицій, проектної діяльності та бухгалтерського обліку

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Головний бухгалтер

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

1. Відділ організаційного та правового забезпечення

Начальник відділу

Вища  юридична освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи

Спеціаліст І категорії з інформаційних технологій

Без вимог до стажу роботи

Спеціаліст  І категорії  з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи

Без вимог до стажу роботи

1. Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Спеціаліст І категорії (з повноваженнями адміністратора)

Вища  юридична освіта не нижче ступеня бакалавра , вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи

Територіальний підрозділ (смт Новопокровка)

Спеціаліст І категорії ( із соціальних питань з повноваженнями адміністратора )

Вища освіта не нижче ступеня

бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Без вимог до стажу роботи

Спеціаліст І категорії ( з повноваженнями адміністратора )

Вища освіта не нижче ступеня

бакалавра, вільне володіння державною мовою.

Віддалені робочі місця

Спеціаліст І категорії (з повноваженнями адміністратора в с.Багате)

Без вимог до стажу роботи

Спеціаліст І категорії (з повноваженнями адміністратора в с.Павлівка)

1. Служба у справах дітей

1. Відділ фінансів

Начальник відділу

Вища  освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

1. Відділ агропромислового розвитку ,земельних відносин ,комунальної власності підприємства, податків і зборів

(землевпорядник)

Вища освіта ( за напрямом землеустрій та кадастр) не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою.

7.  Відділ справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення

Начальник відділу

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби ;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) ;

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції” (витяг із реєстру декларацій з сайту Національного агенства із запобігання корупції);

6) копію паспорта та реєстраційного номера платника податків;

7) копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

8) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Документи приймаються упродовж 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Миру ,11, смт Новопокровка, Новопокровська селищна рада

День опублікування оголошення про конкурс на офіційному сайті Новопокровської селищної ради 06  січня 2021року.

Останній день прийняття документів - 04 лютого 2021 року.

Додаткова інформація за телефоном:0969895720

Заява на участь у конкурсі