Новопокровська громада

Вже понад 22 тис підприємців Дніпропетровщини оформили «карантинну» допомогу

Дата: 23.12.2020 09:55

Держава частково компенсує підприємцям збитки за «простої» через карантин. На Дніпропетровщині разову допомогу вже оформили на понад 11,5 тис ФОПівців та 10,5 тис найманих працівників. Скористатися сервісом можна на порталі або у мобільному застосунку Дія. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

«Уряд прагне підтримати бізнес у карантин. Запровадив разову допомогу у 8 тис грн. Її видають підприємцям та найманим працівникам. Достатньо скористатися сервісом Дія. На оформлення заяви – до 5 хвилин. На отримання компенсації на Дніпропетровщині вже подали заявки понад 22 тис людей», – зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Нині подані заяви розглядають у Пенсійному фонді України.

Більше про оформлення допомоги – тут.

Загалом в Україні такою послугою вже скористалися майже 284 тис підприємців та найманих працівників.