ПРЕС-АНОНС

в смт. Новопкровка Солонянського району Дніпропетровської області відбудеться інформаційний захід на тему: “Земельна реформа: як діятиме ринок землі в Україні?”

ЩО? Під час заходу Ви знайдете відповіді на такі питання, що пов’   язані із відкриттям ринку землі, а саме:

- що дасть земельна реформа землевласнику або фермеру?

- чого не варто боятись ані землевласникам, ані фермерам?

- які є складові земельної реформи?

Окрім того, під час заходу Ви зможете:

- взяти участь у загальному обговоренні проблемних правових питань у форматі “питання-відповідь”;

- отримати безоплатну адресну юридичну консультацію.

ДЕ? приміщення Новопокровської селищної ради Солонянськолго району Дніпропетровської області (52441, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт. Новопокровка, вул. Миру, 11)

КОЛИ? 25 листопада 2020 року о 10:00год.

УЧАСНИК ЗАХОДУ:

Ірина Усенко — начальник відділу “Солонянського бюро правової допомоги” Дніпровського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги;

Дата проведення - 21 жовтня 2020 року

Формат та тема правопросвітницького заходу - інформаційний захід на тему: “Земельна реформа: як діятиме ринок землі в Україні?”

Місце проведення -52441, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт. Новопокровка, вул. Миру, 11

(приміщення Новопокровської селищної ради Солонянського району Дніпропетровської області)

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

10:00-10:15 -

Реєстрація учасників заходу. Вітальне слово.

10:15-10:30 -

Інформаційний захід на тему: “Земельна реформа: як діятиме ринок землі в Україні?”.

10:30-11:00 -

Загальне обговорення проблемних правових питань, що пов’язані із реалізацією земельної реформи, у форматі “питання-відповідь”.

11:00-12:00

Особистий прийом громадян фахівцями Дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (надання безоплатних юридичних консультацій)