Новопокровська громада

Дніпропетровська область, Солонянський район

Шановні фермери Новопокровської ОТГ!

Дата: 19.06.2020 15:54

Сьогодні Україна вперше відзначає День фермера

Починаючи відсьогодні, в Україні щорічно 19 червня своє професійне свято відзначатимуть усі фермери. Згідно із указом глави держави, День фермера встановлено з метою сприяння розвитку фермерського руху в Україні та на підтримку ініціативи громадськості. Це свято присвячене вшануванню вкладу фермерських господарств у розвиток агропромислового сектору і продовольчої безпеки України.

Шановні фермери Новопокровської ОТГ!

Прийміть, шановні фермери громади, найщиріші вітання з професійним святом. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Здоров’я вам, наснаги, добрих врожаїв!

З повагою,
селищний голова Олександр СКИБА,