Дорогі ветерани, жителі та гості Новопокровської ОТГ.

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, 75-річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найбільш кривавою в історії людства! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, які разом із солдатами антигітлерівської коаліції врятували від фашистського рабства країни поневоленої Європи та у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищали рідну українську землю від нацизму.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
Головне, чого нас навчила історія - українці перемагають лише тоді, коли незалежні, єдині та соборні, відтак маємо діяти разом і захищати те, що для нас цінне...
Серед мільйонів тих, хто йшов дорогами тієї кривавої війни, були наші односельчани. Сьогодні на території нашої ОТГ проживає 14 учасників війни 1941 – 1945 років , 1 ветеран війни війни та 3 сім'ї загиблого :Заболотній Іван Гаврилович, Пільховська Олена Іванівна, Залюбовська Марія Петрівна, Залюбовська Надія Іванівна, Дудка Капіталіна Семенівна , Горпиняк Ганна Андріївна , Новак Марія Михайлівна, Косенко Тихон Андрійович, Тригуб Ольга Андріївна, Булкіна Марфа Семенівна, Залюбовська Лідія Семенівна, Трошина Векла Григорівна , Дуліченко Марія Данилівна, Азарова Поліна Павлівна, Лушнікова Миланнія Маркіянівна, Федун Ольга Логвинівна , Петренко Ніна Костянтинівна , Марченко Пелагея Никифорівна
Бажаємо Вам, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської. А усім нам мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

З глибокою повагою,

селищний голова Олександр СКИБА,

виконком Новопокровської селищної ради.