Шановний  роботодавець!

Солонянська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості вітає Вас!

Ми БЕЗКОШТОВНО надаємо допомогу у вирішенні Ваших питань:

•  Маєте потребу у працівниках?

Ви можете отримати кваліфіковану допомогу консультанта роботодавця у підборі персоналу, обравши зручний для Вас метод пошуку працівників:

• розміщення інформації про вакансії на Інтернет-ресурсах;
  • сприяння у проведенні співбесід з кандидатами на робочі місця з наданням приміщень для зустрічі;
  • організація та проведення спільних масових заходів (ярмарків вакансій, днів відкритих дверей та ін.);
  • ознайомлення з базою резюме та відеорезюме шукачів роботи;
  • онлайн-співбесіда з претендентами на вакансії;
  • здійснення консультантом роботодавця  індивідуального пошуку та добору персоналу відповідно до заявлених вимог.

•  Необхідні тимчасові працівники при виконанні певних видів робіт?

Якщо на Вашому підприємстві виникла потреба у виконанні певного обсягу робіт, що мають тимчасовий характер,  Ваш консультант допоможе підібрати тимчасових працівників з числа осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості.

•  Відчуваєте труднощі з пошуком працівників необхідної професії та відповідної кваліфікації?

Консультант роботодавця запропонує Вам скористатись послугою професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

Професійне навчання організовується за рахунок коштів служби зайнятості у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, безпосередньо на виробництві, в тому числі з використання елементів дуальної форми навчання.

•  Створюєте нові робочі місця та потребуєте фінансової підтримки?

Державна служба зайнятості здійснює компенсаційні виплати роботодавцям у розмірі єдиного соціального внеску.

На компенсацію по сплаті єдиного соціального внеску можуть розраховувати ті роботодавці, що створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них безробітних за направленням служби зайнятості і  чия діяльність відповідає певним вимогам.

•  Бажаєте здійснити перепідготовку або підвищення кваліфікації Ваших працівників?
Служба зайнятості пропонує окремим категоріям громадян скористатися правом на одноразове отримання ваучера для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями пріоритетних видів економічної діяльності. Оплата ваучерів здійснюється службою зайнятості.
  •  Потребуєте консультацій, пов’язаних з  додержанням норм законодавства про працю і зайнятість?

Ваш консультант надасть консультацію щодо:

• додержання норм законодавства про працю і зайнятість, державного соціального страхування на випадок безробіття, у тому числі при вивільненні або звільненні працівників;
  • використання праці іноземців;
  • працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці;
  • надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном тощо.

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – РОБОТОДАВЦЯМ

• Ви зацікавлені в кваліфікованих працівниках?
  • Терміново потрібні працівники?
  • Бажаєте бути у курсі законодавчих змін у сфері зайнятості?
  • Бажаєте подати звітність в електронному вигляді?

До Ваших послуг Інтернет-портал державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua !

Саме тут Ви маєте нагоду безкоштовно переглянути базу резюме, яка щоденно оновлюється та є відкритою для всіх користувачів порталу.

Саме тут ви можете отримати доступ до власного електронного кабінету!

Ви можете переглянути базу відео-резюме осіб, які шукають роботу, на каналі Youtube.

Всі послуги надаються державною службою зайнятості безкоштовно!

Запрошуємо Вас

до Солонянської  районної  філії

Дніпропетровського обласного центру

за адресою: смт.Солоне  вул. Гагаріна 15