ШАХОВИЙ ТУРНІР  08.09.2016  о 10-00 год.

Турнір було організовано і проведено до Дня фізкультури і спорту та традиційно присвячений 25 річниці незалежності України, який  відбувся в приміщенні Новопокровського будинку культури.

Привітала учасників та побажала всім перемоги у турнірі, спеціаліст відділу культури Гавриленко Л.І.

Пам'ять відновили імена земляків шахістів, які внесли свій вагомий внесок в розвиток шахів не тільки Новопокровки , а й Солонянщини: Шисті Віктора Даниловича та Баштаненка Леоніда Васильовича.

Потім учасники аматори: Козак Сергій, Грінченко Денис, Скочинь Валерій, Дима Віталій, Нухимович В.С., Прядко В.О., Дима В.В., Бігун В.П., Гавриленко І.І. – засіли над шахівницями. Бородьба була надзвичайно цікавою, виділений час на партії виявив переможців: 1- місце зайняв Прядко Г.О., 2- місце Нухимович В.С., 3- місце Гавриленко І.І., переможці отримали почесні грамоти.  З чим їх і вітаємо.

Думається, що саме ці любителі шахів продовжать традицію і буде в Новопокровській Громаді шахова команда , яка буде гідно відстоювати честь на шахових змаганнях різних рівнів.