Відбулася публічна презентація Інвестиційного паспорту Новопокровської територіальної громади

16 грудня 2022 року о 9.30  відбулася публічна презентація Інвестиційного паспорту Новопокровської територіальної громади, в якій взяли участь члени виконавчого комітету Новопокровської селищної ради, представники бізнесу, керівники закладів і установ громади.

Державні послуги для героїв ЧАЕС та постраждалих від катастрофи — на Гіді

Цього тижня Україна вшановує пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Завдяки самовідданості та жертовності цих людей вдалось локалізувати руйнівний вплив «мирного атома», який вийшов з-під контролю у квітні 1986 року. Поки наш східний сусід погрожує світу ядерною війною, ми продовжуємо пам’ятати тих, хто ціною власного життя та здоров’я став на захист Європи та світу в день, який назавжди змінив історію й долі тисяч людей.