Футбольна команда Новопокровської громади взяла участь у 2 турі  по міні-футболу серед громад та виборола перемогу

28 травня  футбольна команда Новопокровської громади взяла участь у 2 турі  по міні-футболу серед громад та виборола перемогу у збірних команд Миколаївської ТГ з рахунком  10:5 та Святовасилівської ТГ з рахунком 12:6. 4 червня у 1/4 фіналі з міні-футболу наша збірна перемогла команду Сурськолитовської ТГ з рахунком 5:1. Вітаємо команду з перемогами. Дякуємо за сприяння селищному голові Муркович Людмилі Іванівні та за спонсорську допомогу директору Криничанського ЗЗСО Шмигельському А. С.

Солонянський районний сектор філії Державної установи “Центр пробації» у Дніпропетровській області запрошує мешканців району до співпраці.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕПРОФІЛЮВАННЯ, ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ, РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ Новопокровської СЕЛИЩНОЇ РАДИ